60-80cm augstumā DIY Tesla Coil DRSSTC Mūzikas Loka Tesla Mākslīgo apgaismojumu Loka 40cm

Pieejamība: Pieejams

Jauns produkts

Akciju sociālajos medijos

Cietā stāvoklī double-rezonanses Tesla coil (DRSSTC) ir plaši izmanto fani, jo tās garās loka un spēja izmantot loka, lai atskaņotu mūziku.Tas ir plaši izmanto kā skatuvi prop un muzeja eksponātu. .

Marsels ir Teslas spole izmanto nobriedušas ārvalstu vadītāja ķēdes, kas izmanto optiskās šķiedras vai koaksiālie pārvades loka dzēšanas signālus, lai atskaņotu mūziku.

Noklusējuma spole mašīna, augstums 60-80 cm, augšējā alumīnija vērtēšanas gredzena diametrs ir 34 cm, loka ražošanas garums ir 40 cm vai vairāk, ar nominālo jaudu 500 W, un maksimālā jauda ir 1000 W. galvenās elektroenerģijas padeves izmanto auto-regulators, lai pielāgotu ieejas spriegums 150V-220V. .

Iekārtas ietver Tesla spoli un kontroles lodziņš.Jums ir nepieciešams, lai iegādātos 2000W autopilots sprieguma regulators.Vietējā elektrības tirgū, piemēram, Delixi, Tianzheng, un Chint, pārdod ap 200 juaņa.Attēlā, balto strāvas kabelis ir savienots ar 220V rozete, un melnās strāvas kabelis ir savienots ar izejas sprieguma regulators.

底座.次级线圈.均压环会分别包装,然后再包装到一个包裹里面.

控制盒:

☆Zaļā LED kreisajā pusē ir strāvas indikators, un sarkanā gaismas DIODE ir signāls, iznākuma rādītājs.

☆Pārslēgšanas slēdzis režīmu izvēlei, un kreisajā pusē ir mūzikas režīmā.Tai ir jābūt savienotai ar atskaņošanas ierīci, piemēram, mobilo telefonu, datoru, u.c.izmantojot audio kabeli.Normālā režīmā, loka bez mūzikas var izdalīties bez savienojuma ar atskaņošanas ierīci.

☆Kreiso kloķi ir pielāgot loka frekvenču diapazons: 100-700Hz.Ja skalas rokturi, punktiem, kas ir tieši virs, aizdedzes biežumu ir 150Hz.Parasti tas nepārsniedz 300Hz, tas ir, skala punkti 3 pulksten virzienā.

☆ Tiesības slēdzis ir slēdzis un impulsa platuma regulēšanai.Pagrieziet pulksteņrādītāju kustības virzienā, lai atvērt un regulēt impulsa platums izejas signālu diapazons ir no 40-200us, parasti izmanto ne vairāk kā 50us, tas ir, skala punkti līdz pulksten 11, un liela spole nepārsniedz 100us, tas ir, skala punkti līdz pulksten 12.

Neviens no iepriekš minētajiem divi rokturi var noregulēt, pārāk, citādi shēmu, iespējams, ir bojāts.

Tagi: cosplay, tesla, Makita, pārtraukums, sstc, tesla coil, Kaste, plastmasas box, minoksidils, sstc tesla

Spriegums 220v
Modeļa Numurs H757
Zīmola Nosaukums Lehrmit

Uzrakstīt recenziju

60-80cm augstumā DIY Tesla Coil DRSSTC Mūzikas Loka Tesla Mākslīgo apgaismojumu Loka 40cm

60-80cm augstumā DIY Tesla Coil DRSSTC Mūzikas Loka Tesla Mākslīgo apgaismojumu Loka 40cm

Uzrakstīt recenziju

Jūs varat arī patīk