Līmi, lai neoprēna scorpena 50ml

Pieejamība: Pieejams

Jauns produkts

Akciju sociālajos medijos

Līme scorpena ir paredzēti, lai remonta izstrādājumi no neoprēna-hidrotērpi, zeķes, cimdi un visādas piederumi.Tas ir ideāls ātrais remonts, ieskaitot jomā.Krāsu saistvielu sastāvs ir radikāli melna.

Pamatojoties uz šo neoprēna scorpena līmi, labākais iekšzemes neoprēna līmi ir veikti.Pēc apspriešanās ar daudziem praktizē mednieki un remonts iekārtas, mēs mainīt, klasiskās sastāvu, šī līme mazliet, pateicoties kuriem mūsu slepeno sastāvdaļu līme, kas ievērojami palielina saķeri ar neoprēna, spēju labāk iekļūt porās no neoprēna ir uzlabojusies.Un elastību, kas saņemti šuves ievērojami pārsniedz lielāko ārvalstu analogiem.Glabāšanas laiks ir pieaudzis caurule ar lateksa gredzenu dubultā un lakošana.Garš snīpis par tuba un neliels izplūdes atvere padara mūsu līme ērti lietot un ļoti ekonomisks.

Lietošanas metode: līmēts virsmām jābūt žāvēti, vājpiena un tīrītas, pēc tam uzklājiet vienmērīgu, plānu kārtiņu līmi, pēc 10 minūtēm, uzklājiet otru slāni, sausā un vēl 10 minūtes un cieši Piespiediet.Maksimālais spēks-24 stundas.Uzglabāt temperatūrā no + 5 līdz + 25 ° C.

Piesardzības pasākumi: degvielas!Strādāt labi ventilējamās telpās!Uzglabāt cieši noslēgtu.Nav norīt.Rūpēties par bērniem.Var izraisīt alerģisku reakciju.

Termiņu, mēneša, dienas ražošana redzēt.Apakšā caurules.Pēc pirmās lietošanas reizes, jums ir nepieciešams izmantot līmi no mēģenes uz mēnesi, nu, maksimums divas.Kopumā, ne vairāk kā trīs...

Tagi: echo sounder zivis, speargun, angļu zivis, HiTurbo, zivju zonde, kamera zivis, sonar zivis, par spearfish, harpūna, zivju zemūdens

Zīmola Nosaukums Scorpena
Izcelsme DPU(Izcelsmes valsts)

Uzrakstīt recenziju

Līmi, lai neoprēna scorpena 50ml

Līmi, lai neoprēna scorpena 50ml

Uzrakstīt recenziju

Jūs varat arī patīk